Konzumovat navíc k poklesu hmotnosti

Mnoho lidí spotřebovávají méně než jeden Šálek ovoce, stejně jako mnohem méně, než 2 šálky zeleniny denně. Ukazuje se však, že jídlo ve velkém množství vytváří hubnutí. Zdá nepochopitelné, přesto asimilaci i více datových položek může být nezbytné, ztrácí kil. Vědci z Harvardu objevili, že posílení každodenní konzumace ovoce příjem chrání proti osiva hmotnosti, i když jsme konzumovat neustále stejné množství kalorií. Vědci říkají, že takový stav bodů splnit flavonoidy, sloučeniny běžně děje v ovoce a zeleniny, což nám umožňuje zůstat štíhlý.

Jen co konzumovat, jak zhubnout

Jen co konzumovat, jak zhubnout?

Autoři upozornit na položky, jako jsou: jablka, hrušky, bobule, stejně jako jahody. Prohlédnout který videoklip byl nejvíce efektivní, vědci analyzovali téměř 125 tisíc. jednotlivci ve věku 27-65 let, a sledovat svůj dietní plán, způsob života, stejně jako hmotnost na 25 let. Výsledky ukázaly, že zvýšení míry antokyanů, polymerů, stejně jako flavonoly, které jsou objeveny zpravidla v jahodové, borówkach, jablka, pomeranče, nebo gruszkach, měl nejlepší vliv na snížení hmotnosti.

Čaj bez cukru, stejně jako cibule také dal příznivý výsledek. Každé přidané porce denně snížila hmotnost do 100 gramů za 4 roky, takže v souladu s obecnými zásadami pět porcí zeleniny a ovoce denně může způsobit minimalizovat kilo navíc, ve stejnou dobu. Autoři vzali v úvahu mnoho prvky, dietní a životního stylu, jako je Kouření a cvičení. Výsledky zůstat legitimní pro jakýkoliv věk, stejně jako pohlaví. Vědci se domnívají, že tyto informace mohou pomoci předefinovat dietní doporučení pro zamezení obezity a její možné následky.

Způsoby, jak urychlit metabolismus?

Způsoby, jak urychlit metabolismusI malé snížení hmotnosti by mohl zvýšit naše wellness. Výzkum ukazuje, že ne všechny kalorie jsou ekvivalentní, a některé položky, jako ve skutečnosti, vyhnout se ukládání tuku v těle. Není to dokončení zdraví a wellness výhody spojené s využitím ovoce. Autoři na vědomí, že studium na položky, bohaté druhé, jako příklad, čokoláda, lahodné čokolády nebo eco-friendly čaj, ukázala, že vytvářejí změny v kotcích nebezpečí pro nemoci srdce a příjem antokyanů, obsažené v plody lesní vyvolává snížení hladiny cholesterolu. Jinou stravu, za použití těchto nebo naopak, stejné jídlo, snižuje metabolický proces. Každá položka má detaily nutriční hodnotě a také profil mikrobiální, které mají vliv na rychlost trávení.

Snažte se konzumovat každý den stejné snídaně, oběd a také večeři. Urozmaicaj nádobí, patří na denní bázi, něco nového na výběr potravin. Několik výhod, které může přinést v časných ranních hodinách na lačný žaludek vodu s citronovou šťávou, stejně jako náročné, některé koření, jako je skořice, zázvor, a také v Chile. Zbytek Kvalitní odpočinek má značný vliv na metabolismus. Zbytek 7 až 8 hodin denně pomůže udržet odpovídající úroveň hormonů (např. inzulín), které ovládají hlad a metabolismus. Bez vhodného dávkování nonstop spát, hormon ekonomická situace je rozbité, stejně jako metabolismus se zpomaluje.